Alternatif Tedavilerin Dünyaca Ünlü Kurucusu

  Alternatif Tedavilerin Dünyaca Ünlü Kurucusu 

  Tüm dünya ülkeleri tarafından kabul görmüş tıbbın ve bitkilerle tedavinin önderi Hipokrates ‘in adası olarak bilinen Kos (İstanköy) adasına, İMMUNAT ziyareti.

  İMMUNAT Genel Müdürü Adnan AKAR tıbbın ve bitkilerle tedavinin başlangıcı olarak bilinen Kos adasını ziyaret ederek özellikle kanser tedavisi ile ilgili görüşmeler yapmıştır.
  Sağlık adası olarak da ifade edilebilen, Hipokrates ‘in adasında alternatif kanser tedavisi ile ilgili de önemli kararlar alınmıştır. % 80 ‘e kadar başarı elinde bulunduran Adnan AKAR, alınan bu önemli kararların Kos Adasını Sağlık Turizimine sebep olabileceğini vurguladı.

  Türkiye’de de Hizmet veren İMMUNAT Firması sahibi- kurucusu Adnan AKAR öncülüğünde, Alternatif Kanser Tedavisi Artık Kos’tan Dünyaya Yayılacak.

  Kanser Tedavisinde Önemli Gelişmeler

  Türkiye’de çok fazla suistimal edilen alternatif tedaviler maalesef önemli gelişmeler olmamaktadır. Dünyaca ünlü bilim insanları tarafından da desteklenen alternatif kanser tedavisi Türkiye ‘de hak ettiği yeri bulamamaktadır. Hekim kontrolünde uygulanan alternatif kanser tedavilerinin üstün başarı ve iyileşme örnekleri dahil üniversiteler – söz sahibi akademisyenler tarafından göz ardı edilmektedir. Ancak Modern Tıbbın dahil bugünlere gelmesinde çok büyük önem teşkil eden bir gerçekte Bitkilerle Tedavinin varoluş hikayesidir.

  Kanser Tedavisi Sadece Bu Adada mı Gerçekleşecek?

  Türkiye de alternatif kanser tedavisinin lider ismi İMMU-NAT yıllardır. Bodrum- Yalıkavak’ta hizmet vermektedir. Üretmiş olduğu likit bitki ekstraktları ile kanser hastaları başta olmak üzere diğer hastalıklar da  tercih edilmiştir. Hekim kontrolünde kullanılan İMMU-NAT ürünleri özellikle kanser tedavisi sürecinde bağışıklık sistemini güçlendirerek hastalıkla savaşmaya yardımcı olan ürünler üretmektedir. Ve Kos projesi dahil olacağı gibi Türkiye de de hizmet vermeye devam edecektir.

  Kanser Hastalarının Bu Ürünleri Temini İçin Yapması Gerekenler Nelerdir ?

  İMMU-NAT, ürünlerini Türkiye Genelinde birçok Eczaneden temin edebilirsiniz. Ancak alternatif kanser tedavisinde bağışık sistemini güçlendirmek ve tedavi sürecine girerken katkı sağlamak istiyorsanız. Firma Danışman hekimi Dr. Ünal VURAL ile ön görüşme yapmanız şart hastalıkla ilgili tüm detaylara sahip olduktan sonra bitkisel tedaviye uygun olmanız durumunda reçete hazırlanıyor. Ürünler öncesi ya da sonrası kullanılabildiği gibi kemoterapi sürecinde de kullanılabiliyor. Bu konuda yapmanız gereken şey firma Danışman hekimi ile iletişime gerçektir.

  96 99100 104114 117130 157162 168174 197202 235268 300313 314